Nieoficjalny profil gry na FB

Awatar użytkownika
Galador
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy
Kontakt:

Nieoficjalny profil gry na FB

Postautor: Galador » 17 września 2016, 13:14

Obecnie moja aktywność dotycząca przygodówek ograniczyła się jedynie do odwiedzania Przygodomanii i prowadzenia facebookowego profilu Jacka Orlando. Gry, którą ubóstwiam z całych sił.

Jeżeli lubicie ten tytuł i chcielibyście czasami poczytać trochę ciekawostek na jego temat, to zapraszam do subskrypcji. Profil działa od dokładnie 5 lat, nie spamuję zbyt dużo. Ostatnio dorwałem łapska do kilku ciekawych materiałów, więc tym bardziej zapraszam do lajkowania.

Link: https://www.facebook.com/JackOrlandoACinematicAdventure/

Na zachętę publikuję kilka przykładowych grafik:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeżeli macie jakieś opinie na temat profilu, to bardzo chętnie ich wysłucham (poczytam) w tym temacie. Dzięki.
Ostatnio zmieniony 25 marca 2017, 19:51 przez Galador, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nfsfan83
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=29309#p29309
Podziękował(a): 15 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 65 razy
Kontakt:

Re: Nieoficjalny profil gry na FB

Postautor: Nfsfan83 » 17 września 2016, 13:40

Profil świetny, tak samo jak podobny o Książe i Tchórz. Wielka ogromna szkoda, że nie ma JO2 albo KiT 2 :(
Fan klasycznych 2D point 'n' click przygodówek. Monkey Island 1-3, Broken Sword 1-2 oraz Indiana Jones Fate Of Atlantis.
Poradnik - box https://picasaweb.google.com/1152212250 ... AdaniaPudA
Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/superbravo666/featured

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 101 razy

Postautor: Urszula » 17 września 2016, 14:14

Fajnie, że nasz odwiedzasz, laik poszedł :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Elum
Obserwator
Kontakt:

Postautor: Elum » 17 września 2016, 16:59

Ja tylko dodam, korzystając z okazji, że osoba posługująca się na forum Przygodomanii ksywką "Galador", prowadząca stronę o Jacku Orlando, to Przemo z redakcji Adventure Zone. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ jest też Galador z Przygodoskopu - mniej aktywny niż kiedyś, ale nadal grywający w przygodówki i odwiedzający strony/fora o grach. Niektórym się to myli (nie dziwię się - też byłbym przekonany, że "Galador" na obu forach to ta sama osoba, gdybym zaglądał tu od niedawna), dlatego wydaje mi się, że warto o tym wspomnieć.

Z jakiegoś powodu Przemo z Adventure Zone parę lat temu zdecydował, że może sobie ksywkę "Galador" przywłaszczyć. Polskojęzyczne fora o przygodówkach mają stosunkowo niewielu aktywnych użytkowników. Wybranie sobie własnej, unikalnej ksywki nie powinno więc być problemem. Niestety Przemo nie potrafił. Cóż... :)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 17 września 2016, 17:09

Tak sobie myślę, że większość wie, że Galador to Przemo z AZ, a że to nie Galador z Przygodoskopu, to chyba też parę osób wie. Jeden i drugi zapożyczył sobie ksywkę z Księcia i Tchórza jak mniemam, więc obaj sobie przywłaszczyli :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
Galador
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Galador » 17 września 2016, 17:39

Widzę, że Elum próbuje smrodu narobić, ale ja sobie obiecałem już dawno, że każdy smród internetowy to ja mijam z daleka.

W ramach wyjaśnienia. Księcia i Tchórza kocham niemal tak samo mocno jak Jacka Orlando i stąd taka ksywka. Swego czasu nawet tworzyłem nieoficjalną stronę o tej grze i założyłem oddzielny profil na Facebooku (info znajdziecie nawet na tym forum). Z braku czasu z obu rzeczy zrezygnowałem.

A że jakiś Galador był na Przygodoskopie, to się dowiedziałem, ale długo po tym jak sam zacząłem używać tego nicka. Sorry Gregory.

Awatar użytkownika
Domino
Publicysta

Postautor: Domino » 17 września 2016, 18:31

Fajny profil na fb, like poszedł. A zawsze chętnie poczytam o jakiś ciekawostkach związanych z grami przygodowymi.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 25 marca 2017, 17:26

Galador, w pierwszym poście znikły screeny jak możesz edytuj post i je dodaj.
Moje gry

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 55 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 22 razy

Postautor: kassiopestka » 25 marca 2017, 20:32

Ja nie wiedziałam, że Galador to Przemo z AZ. :P Ale bardzo się cieszę, zdarzyło mi się tam kilka razy zajrzeć i pamiętam ogólne sympatyczne wrażenie, więc fajne ludki musiały tam być. Zresztą kruszynka najlepszy dowód. :P :P :P

Wróć do „Jack Orlando: a cinematic adventure - wersje gry”