Hariboy's quest - wideosolucja

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 84 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Hariboy's quest - wideosolucja

Postautor: Urszula » 08 maja 2016, 21:15

Ta wideosolucja, powstała po to by pokazać grę od środka. Pewnie niewielu z was będzie w nią grać, mimo, że w sieci jest gdzieś do pobrania wersja w języku angielskim. Samą grę mimo ogromnych wad wspominam bardzo dobrze. Razem z córkami rozwiązywałyśmy zagadki. Grając w nią pierwszy raz i słuchając wypowiedzi postaci nie zwracałam uwagi na polskie napisy, które zresztą są słabo widoczne. Teraz jednak przy nagrywaniu, dopiero przyjrzałam się temu bliżej i można to co czytałam określić jednym słowem, zgroza. Nie pamiętam jak wygląda wersja angielska, ale w polskiej wersji, postacie co innego mówi, a co innego pojawia się na ekranie. Zabierając zupę w miseczce daję napitek, taca z kieliszkami okaże się być okularami, a Hariboy od dawna śmieje się „cha, cha”. Kwiatków w tekście jest tak dużo, że szkoda czasu na ich opisywanie. Jednak największą bolączką w grze, było jej techniczne niedopracowanie. W tej wideosolucji widać jak trzeba walczyć, aby podnieść czy zabrać przedmiot, a i tak wycięłam swoje zmagania, które trwały znacznie dłużej niż to widać w wideosolucji. Brak prawidłowej interakcji z postaciami czy przedmiotami, kiedyś potrafiło zmylić i namieszać i nie inaczej jest teraz, mimo, że gram w tę grę kolejny już raz (chyba czwarty) i wiedziałam dobrze lub wydawało mi się, że wiem, co czynić mam dalej, to właśnie brak prawidłowej reakcji troszkę utrudniał granie. Znając siebie pewnie w nią za jakiś czas zagram ponownie z czystego sentymentu.

https://youtu.be/mTq6ugNld58

kompletny wideoporadnik
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Wróć do „Hariboy's quest”