Gemini Rue - ocena użytkownika

Co myślisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
0
Brak głosów
9. Prawie doskonała
8
40%
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
5
25%
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
3
15%
6. Mogłaby być troszkę lepsza
1
5%
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
3
15%
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
Eramas
Publicysta
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Re: Gemini Rue - ocena użytkownika

Postautor: Eramas » 24 stycznia 2018, 19:31

Długo zabierałem się za ten tytuł i teraz żałuję, bo gra jest rewelacyjna, nie mogłem oderwać się od monitora. Na plus przede wszystkim świetna, dobrze poprowadzona fabuła (uważam, że byłby z tego naprawdę niezły film) z interesującymi bohaterami, genialny klimat, przyjemny dla ucha soundtrack (niestety muzyka w grze występuje za rzadko). Nie zgodzę się z zarzutem, że czas rozgrywki jest zbyt krótki. Według mnie jest idealny, bez zbędnego przedłużania. Graficznie nie mam zastrzeżeń, nie przeszkadzały mi również sekwencje strzelankowe.
Z minusów tylko problemy techniczne. Raz nie byłem w stanie wczytać save'a (wyskakiwał błąd) i musiałem wracać do poprzedniego zapisu, czasami nie mogłem używać i badać przedmiotów i konieczny był reload.
Tak, czy inaczej, problemy techniczne nie występowały na tyle często, aby zepsuć mi radość z gry. A ta niewątpliwie była ogromna, dlatego z czystym sumieniem daję Gemini Rue 9/10.

Wróć do „Gemini Rue”